У 2023 / 2024 навчальному році ЗДО буде працювати:

Освітні програми:

1. БКДО ( наук кер.Піроженко Т.О ) 2021

2. «Дитина», Освітня програма для дітей від 2 до 7 років. ( наук. Керівник В.О. Огнев’юк. (2020 р)

Парціальні освітні програми:

1.«Дошкільнятам про освіту для сталого розвитку» (Н. Гавриш, О. Саприкіна, О. Пометун)

2.«Комп'ютерна грамота для малят», програма для дітей старшого дошкільного віку (авт. Болотова О.М.)

3.«Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку. ( авт. Лохвицька Л.В)

4. «Україна моя Батьківщина» парціальна програма з національно – патріотичного виховання для дітей середнього та старшого віку. ( за наукової редакції Рейпольської О.Д)

5. «Моя країна – Україна» парціальна програма з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку. (Наталя Гавриш, Ольга Косенчук)

6. « Цікаві шашки» програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри у шашки. (В.Семізорова, О.Романюк.)

7. « Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку» Парціальна програма (четвертий, п’ятий, шостий роки життя)( Л.Зайцева)

8. « Творці майбутнього» парціальна програма розвитку дитини від 2 до 6 років через гру (О.Рома)

9. «Казкова фізкультура» програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку. (М.Єфименко)