Основний напрям роботи КЗ "ДНЗ №438"

Розвиток творчого потеніалу дитини, своєчасне підтримання досягнень індивідуальної своєрідності неповторного життєвого шляху дитини, забезпечення психолого- педагогічного супроводу дитини у дошкільні роки

Методична тема ЗДО №438:

Постійне підвищення рівня професійної майстерності і інноваційної культури кожного педагога,як важливого чинника в реалізації базового компонента дошкільної освіти через впровадження різноманітних інноваційних технологій, формування національної свідомої,творчої, життєво компетентної особистості.

ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ НА НОВИЙ 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТА ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД:

1. Впроваджувати інтерактивні форми, інноваційні методики та інформаційно-комп’ютерні технології для забезпечення системи організації дистанційної освітньої діяльності дітей дошкільного віку.

2. Активізувати взаємодію педагогів з батьками вихованців щодо розвитку життєвих компетентностей дошкільників, як умови зростання гармонійної особистості.

3. Продовжувати роботу з розвитку основ патріотичної свідомості дошкільників з високими морально – духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками національно - патріотичного виховання.

В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВИКОРИСТОВУЄ:

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

1. Базовий компонент дошкільної освіти. ( Нова редакція) - 2021 р.

2. "Дитина " освітня програма для дітей від 2 до 7 років. Г.В.Бєлєнька, О.Л.Богініч, В.М.Вертугіна, Київ 2020 р.

ПАРЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ:

1.«Дошкільнятам про освіту для сталого розвитку» (Н. Гавриш, О. Саприкіна, О. Пометун)

2.«Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л.В.).

3.«Комп'ютерна грамота для малят», програма для дітей старшого дошкільного віку (авт. Болотова О.М.).

4.«Музично - казкові намистинки: оздоровча освітня робота з дітьми четвертого року життя. ( авторский колектив Трофімченко І.Є та інші).

5.«Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку. ( авт. Лохвицька Л.В)

6. «Україна моя Батьківщина» парціальна програма з національно – патріотичного виховання для дітей середнього та старшого віку. ( за наукової редакції Рейпольської О.Д)

7. «Моя країна – Україна» парціальна програма з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку. (Наталя Гавриш, Ольга Косенчук)

8. «Цікаві шашки» програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри у шашки. (В.Семізорова, О.Романюк.)

9. «Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку» Парціальна програма (четвертий, п’ятий, шостий роки життя)( Л.Зайцева)

10. «Творці майбутнього» парціальна програма розвитку дитини від 2 до 6 років через гру (О.Рома)

11. «Казкова фізкультура» програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку. (М.Єфименко)

/Files/images/2021_2022/IMG-b91910deb5fb6a90b586d92d7ffc6bb1-V.jpg

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ РОБОТИ ЗДО :

- виконання вимог Базового компоненту дошкільної освіти та програм;

- формування особистості, розвиток творчих здібностей;

- партнерська взаємодія з батьками вихованців;

- збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров`я дітей;

- прищеплення навичок та звичок здорового способу життя.