/Files/images/ms_2149.jpg

Графік роботи:

Пн. - Пт.: 09.00-17.30

Перерва: 12.00-12.30

Графік консультацій: Понеділок 15.00 - 17:00 Четвер 10.00 - 11.30 П'ятниця 15.30 - 17.00

Методична тема: психологічний супровід формування адаптативності дітей дошкільного віку через розвиток емоційної сфери.

Пріоритетні напрями діяльності психологічної служби у 2023/2024 навчальному році:

1. Просвітницько-консультаційна діяльність через інтерактивні онлайн форми роботи з педпрацівниками та батьками.

2. Психологічний супровід дітей, які опинились у СЖО, дітей, які постраждали від військового конфлікту та потребують соціального захисту.

3. Психологічний супровід дітей в умовах дії воєнного стану.

YOUTUBE КАНАЛ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

/Files/images/padlet-new-aspect-ratio-506-334.jpg

Сторінкіа дистанційної освіти практичного психолога (тисність на зображення)

Авторські розробки:

Програма "Розвиток дрібної моторики пальців рук та довільної сфери психічних процесів".

Програма з розвитку функціональної асиметрії та функціональної спеціалізації півкуль головного мозку у дітей дошкільного віку "Розумники й розумниці".

Психолог в дитячому садку - це насамперед людина, яка знає і глибоко розуміє особливості дитячої душі.

Головне завдання роботи психолога - зробити життя дитини в дитячому саду зручним, комфортним, перш за все з точки зору дитячої психіки, індивідуальних особливостей її розвитку.