ЗАВІДУВАЧ:

четвер з 12-00 до 16-00
/Files/images/ав.jpg

/Files/images/70bbc881442e.gif

28.08.2018 в ЗДО №438 відбулося звітування керівника Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 438 ХМР" Чеботар А.В. щодо функціонування дошкільного навчального закладу у 2017/2018 навчальному році та пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік.

Чеботар А.В., завідувач ЗДО №438, звітувала про роботу ЗДО у 2017/2018 навчальному році. Вона надала присутнім інформацію про те, що згідно з функціональними обов’язками завідувач ЗДО здійснює безпосереднє керівництво дошкільним навчальним закладом, забезпечує реалізацію державної освітньої мовної політики, у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про дошкільну освіту», «Положенням про дошкільний навчальний заклад», Статутом ЗДО та чинними законодавчими документами в галузі освіти.

Чеботар А.В., зупинилась на таких основних розділах:

-розвиток мережі;

-кадрове забезпечення;

-результати атестації педагогів;

-методична робота;

-робота методичного кабінету;

-умови щодо організації життєдіяльності дітей;

-наші досягнення;

-аналіз захворюваності в ЗДО;;

-організація харчування дітей;

-робота з батьками;

-взаємодія ЗДО зі школою № 168 та громадськістю;

-робота у ПК «Міська освітня мережа», реєстрація в ІСУО;

-робота щодо запобігання всім видам дитячого травматизму;

-соціальний захист дітей ЗДО;

-робота зі зміцнення матеріально-технічної бази;

-стан навчально-методичного забезпечення;

-пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік.

В закладі дошкільної освітиі для здійснення освітньо процесу створені необхідні умови.

Фінансово-матеріальне забезпечення ЗДО відбувалось за рахунок спонсорських коштів та позабюджетних внесків батьків.

Колектив та батьки ЗДО доклали багато зусиль до проведення ремонтно-відновлювальних робіт з метою покращення умов перебування дітей в ЗДО.

Силами батьків та працівників ЗДО проведено капітальні та косметичні ремонти з використанням сучасних будівельних матеріалів.

В наявності акти простукування стін та стелі, акти випробування на міцність та справність фізкультурного обладнання та малих форм на ігрових майданчиках. Меблі надійно закріплені. Є технічний звіт з комплексних електровимірів, акти перевірки готовності до експлуатації та опресування тепломережі, паспорти на вентиляційні установки.

В ЗДО каналізаційна, опалювальна та система водопостачання функціонують нормально, своєчасно проводиться їх поточний ремонт відповідними структурами.

Будівля ЗДО, територія і розташовані на ній приміщення відповідають санітарному регламенту для дошкільних навчальних закладів наказ МОЗ України від 24.03.2016 №234, Державним будівельним нормам України (ДБН В.2.2-4-97) та утримуються в належному стані.

Територія закладу має огорожу, захисну смугу по всьому периметру з одного ряду зелених насаджень. Старі дерева на території ЗДО кронуються. Але незначна кількість старих дерев потребують кронування. За наявності бюджетних коштів та в плановому порядку ці роботи в подальшому будуть виконані. Кожна група має окремий майданчик із зеленими насадженнями, тіньовий навіс та ігрове обладнання. У належному стані знаходяться спортивні та ігрові майданчики. Господарський майданчик утримується в задовільному стані, в наявності марковані контейнери для збирання сміття. Павільйони відремонтовані, замінено покрівлю в 4 павільйонах, в 11 павільйонах в наявності дерев'яні лавки,замінена підлога в 10 павільйонах. За останні два роки встановлені два ігрових майданчика(за бюджетні кошти), на майданчиках для дітей раннього віку установлені парканчики, які утримуються в належному стані, пофарбовані в яскраві кольори, надійно закріплені. Два рази на рік все ігрове обладнання майданчиків випробовується на міцність, що фіксується актами.

На території закладу обладнане автомістечко для вивчання дітьми правил дорожнього руху.

Для виконання завдань розумового, екологічного, трудового розвитку дошкільників виділено місце під городи.

Заклад дошкільної освіти розміщується у двоповерховому будинку, в якому дотримується принцип ізоляції груп одна від одної, групові приміщення для дітей раннього віку розташовані на першому поверсі і мають окремі входи. Приміщення закладу, групові кімнати мають естетичний вигляд, систематично проводяться косметичні ремонти, упорядковуються допоміжні приміщення. В наявності сучасні інформаційні стенди для батьків та педагогів.

Особливу подяку хочеться виказати всім батькам та колективу за допомогу щодо зміцнення матеріально-технічної бази ЗДО протягом 2017/2018 навчального року. В кожній віковій групі створено розвивально - ігрове середовище. Батьки вихованців ЗДО беруть активну участь у наданні допомоги для створення максимально сприятливих умов перебування дітей у закладі, надають допомогу у придбанні обладнання та оснащення педагогічного процесу (придбання методичної та дитячої літератури, дидактичних посібників, іграшок), а також медичної бази.

Заміна піску у пісочницях проводилась двічі за літній період, вивозилося сміття.

За бюджетні кошти в закладі була придбана:

- електром’ясорубка на харчоблок.

За 2017-2018 навчальний рік витрачено бюджетних коштів 908116,27грн.

І в кінці свого звіту завідувач від щирого серця подякувала батькам за розуміння, за співпрацю, за допомогу, яку Вони надають закладу дошкільної освіти на розвиток та покращення матеріально-технічної бази ЗДО №438.

Коментарi