ЗАВІДУВАЧ:

ЗАВІДУВАЧ ГОСПОДАРСТВА:
ПЕНЬКОВА СВІТЛАНА ОЛЕКСІЇВНА
/Files/images/p1180215.jpg

19.08.2017 в ДНЗ №438 відбулося звітування керівника Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 438 ХМР" Чеботар А.В. щодо функціонування дошкільного навчального закладу у 2016/2017 навчальному році та пріоритетні завдання на 2017/2018 навчальний рік.

Чеботар А.В., завідувач ДНЗ №438, звітувала про роботу ДНЗ у 2016/2017 навчальному році. Вона надала присутнім інформацію про те, що згідно з функціональними обов’язками завідувач ДНЗ здійснює безпосереднє керівництво дошкільним навчальним закладом, забезпечує реалізацію державної освітньої мовної політики, у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про дошкільну освіту», «Положенням про дошкільний навчальний заклад», Статутом ДНЗ та чинними законодавчими документами в галузі освіти.

Чеботар А.В., зупинилась на таких основних розділах:

-розвиток мережі;

-кадрове забезпечення;

-результати атестації педагогів;

-методична робота;

-робота методичного кабінету;

-умови щодо організації життєдіяльності дітей;

-наші досягнення;

-аналіз захворюваності в ДНЗ;

-організація харчування дітей;

-робота з батьками;

-взаємодія ДНЗ зі школою № 168 та громадськістю;

-робота у ПК «Міська освітня мережа», реєстрація в ІСУО;

-робота щодо запобігання всім видам дитячого травматизму;

-соціальний захист дітей ДНЗ;

-робота зі зміцнення матеріально-технічної бази;

-стан навчально-методичного забезпечення;

-пріоритетні завдання на 2017/2018 навчальний рік.

В дошкільному навчальному закладі для здійснення освітньо - виховного процесу створені необхідні умови.

Фінансово-матеріальне забезпечення дошкільного навчального закладу відбувалось за рахунок спонсорських коштів та позабюджетних внесків батьків.

Колектив та батьки ДНЗ доклали багато зусиль до проведення ремонтно-відновлювальних робіт з метою покращення умов перебування дітей в ДНЗ.

Силами батьків та працівників ДНЗ проведено капітальні та косметичні ремонти з використанням сучасних будівельних матеріалів.

В приміщенні басейну зроблено:

- замінена сантехніка;

-9 вікон.

В наявності акти простукування стін та стелі, акти випробування на міцність та справність фізкультурного обладнання та малих форм на ігрових майданчиках. Меблі надійно закріплені. Є технічний звіт з комплексних електровимірів, акти перевірки готовності до експлуатації та опресування тепломережі, паспорти на вентиляційні установки.

В дошкільному навчальному закладі каналізаційна, опалювальна та система водопостачання функціонують нормально, своєчасно проводиться їх поточний ремонт відповідними структурами.

Для зміцнення матеріально-технічної бази ДНЗ:

1. За бюджетні кошти поставлений ігровий дитячий майданчик

2. За благодійні внески батьків виконано наступні роботи:

1. В приміщенні ДНЗ:

№ З/п Вид робіт Об’єм робіт Одиниці виміру (га, м2, п/м, м тощо)
1 Заміна вікон в басейні 9 шт.
2 Сантехнічні роботи в басейні (заміна труб водопостачання) з роботою; 60 мп.
3 Охорона ДНЗ за рік
4 Придбаний пилесос 1 шт.
5 Фарбування харчоблоку (частково) 40 п/м
6 Придбано стільці в групи №№4,6 52 шт.
8 На періодичні видання
9 Придбані шафи в групу №10 8шт.
10 Придбано медикаментів в медичний кабінет (первинна допомога)
11 Придбано канцелярські товари, диски, методична література, дидактичні ігри на допомогу вихователям при роботі з дітьми в педкабінет.
12 Планово проведено профілактичні ремонти і огляди електроустановок, опалювального, вентиляційного, технологічного обладнання. У наявності 8 пожежних гідрантів, які повністю укомплектовані, 14 вогнегасників порошкових ВП-5.
13 Ремонт спальної кімнати в групах №№1,5,10,11,12
14 Ремонт групової кімнати в групах №№2,4
15 Ремонт роздягальної кімнати в групі №7

2.На території:

№ З/п Вид робіт Об’єм робіт Одиниці виміру (га, м2, п/м, м тощо)
1 Ремонт та фарбування цоколю: цементування, фарбування 1400 п/м
2 Ремонт відмосток 9 м2
3 Фарбування малих форм на ігрових та спортивному майданчиках 100 п/м
4 Косметичний ремонт та фарбування овочесховища: побілка, фарбування дверей, сходин 50 м2
5 Фарбування водоемульсійною фарбою овочесховища, сараю та господарчих приміщень 100 м2
6 Ремонт парапетів в групах №1,4 3 шт.
7 Вивіз сухостою та будівельного матеріалу
Всього:

І в кінці свого звіту завідувач від щирого серця подякувала батькам за розуміння, за співпрацю, за допомогу, яку Вони надають дошкільному навчальному закладу на розвиток та покращення матеріально-технічної бази ДНЗ №438.

Коментарi