Основний напрям роботи КЗ "ДНЗ №438"

Розвиток цілісної, життєво компетентної особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти.

Методична тема КЗ "ДНЗ №438":

«Переорієнтація освітньо-виховного процесу на розвиток дитини, формування її основних компетенцій у світлі оновленого Базового компонента дошкільної освіти, програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» шляхом підвищення ефективності роботи педагога, розвитку його творчого потенціалу».

Завдання на 2017/2018 навчальний рік та оздоровчий період:

З метою підвищення якості освіти у дошкільному навчальному закладі, реалізації Нових соціальних ініціатив Президента України: діти – майбутнє України, ії розвитку закладу на 2011-2017 роки, колектив спрямовує свою діяльність на розв'язання наступних завдань:
1. Продовжувати роботу по формуванню у дітей дошкільного віку елементарної компетенції з питань безпеки відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти; виховання основ безпечної поведінки дітей в різних життєвих ситуаціях, а також відповідального ставлення до життя і здоров'я.
2. Активізувати роботу щодо формування комунікативно-мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку через театралізовану діяльність.
3. Посилитити роботу по формуванню природничої та екологічної компетентності дошкільників шляхом пошуково-дослідницької діяльністі.
4. Продовжувати роботу з національно-патріотичного виховання дітей засобами інтегрованої освітньої діяльності.

Коментарi