Основний напрям роботи КЗ "ДНЗ №438"

Розвиток цілісної, життєво компетентної особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти.

Методична тема ЗДО №438:

Постійне підвищення рівня професійної майстерності і інноваційної культури кожного педагога,як важливого чинника в реалізації базового компонента дошкільної освіти через впровадження різноманітних інноваційних технологій, формування національної свідомої,творчої особистості.

Завдання на 2018/2019 навчальний рік та оздоровчий період:

1. Продовжувати роботу по формуванню у дітей дошкільного віку елементарної компетенції з питань безпеки відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти; виховання основ безпечної поведінки дітей в різних життєвих ситуаціях, а також відповідального ставлення до життя і здоров'я.
2. Активізувати роботу щодо виховання в дітей любові до України, формування рис громадянина української держави,розвиненої духовності,моральності,екологічної культури на основі,інтеграції родинного і суспільного виховання.
3. Розпочати роботу щодо формування у дітей економічної культури,самосвідомості,навичок соціальної взаємодії,підприємництва,управління фінансами та ощадливого використання ресурсів через самостійну,ігрову та предметно-практичну діяльність.

Коментарi